Teknoloji

EA, Immortals of Aveum’un resmi oynanış videosunu yayınladı.

 
Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Ascendant Studios, sihir tabanlı birinci şahıs nişancı oyunu Immortals of Aveum’un resmi oynanış fragmanını yayınladı. Immortals of Aveum, yok olmaya yüz tutmuş bir dünyayı kurtarmak için büyük bir çabanın içine girdiğimiz, Jak isimli karakterin temel alındığı, tek oyunculu, hikaye odaklı bir yapım olarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.
 
Immortals of Aveum resmi oynanış fragmanı
 
 
 
Immortals of Aveum için yayınlanan oynanış fragmanı bizlere 2 dakikalık bir içerik gösteriyor. Oynanış fragmanı, karakterimizin düşmanlara karşı sihir mekaniklerini, çeşitli ortamları, birinci şahıs kamera görüntüsünün nasıl göründüğünü, çeşitli platform öğelerini, çeşitli düşmanları ve daha fazlasını içerir.
 
Dead Space ve Call of Duty kreatif direktörü Bret Robbins liderliğindeki bağımsız bir ekip (AAA) olan Ascendant Studios tarafından geliştirilen yapım, EA Originals etiketi altında piyasaya sürülecek.
 
Tek oyunculu hikaye odaklı üretim, 20 Temmuz’da PlayStation 5, Xbox Series ve PC için Steam, Epic Games Store ve EA App için piyasaya sürülecek. Oyun şu anda ön sipariş için mevcut. Steam ve Epic’te 999,99 TL, Xbox ve Playstation mağazalarında 1.400,00 TL’den satışta.
 
Immortals of Aveum oynanış videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu