Haber

Eyüpsultan’da Kedilere Asit Atan Kişi Tutuklandı

EYÜPSULTAN’da kedileri üzerlerine asit atarak yaraladığı iddiasıyla gözaltına alınan Murat Özdemir, emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Gazetecilerin sorusu üzerine Murat Özdemir, “Ben sizin bahsettiğiniz kadar ciddi bir şey yapmadım. Sadece güvercinleri boğdukları ve her gün et yedirerek çıldırttıkları için yaptım. Pişmanım.”

Eyüpsultan’da elinde asit dolu bidonla kedileri üzerlerine asit atarak yaraladığı görülen Murat Özdemir, polis ekiplerince gözaltına alındı. Polise verdiği sözde suçunu itiraf eden Özdemir, işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Özdemir, savcılıktaki ifadesinde, beslediği kuşları yedikleri için kedilere zarar verdiğini söyledi. görüyordum. O yüzden yaptım” dedi. Öte yandan Murat Özdemir’in Eyüpsultan’da bir caminin tuvaletinde çalıştığı, cezap ve çamaşır suyu gibi malzemeleri karıştırarak yaptığı karışımla kedileri yaraladığı öğrenildi. O temizlik için.

TUTUKLANIP HAPİSHANE GÖNDERİLDİ

Savcının ifadesinin ardından tutuklanma talebiyle mahkemeye sevk edilen Özdemir, ‘evcil hayvana veya evcil hayvana eziyet ve zalimane muamele’ suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

“SÖYLEDİĞİNİZ GİBİ CİDDİ BİR ŞEY YAPMADIM” Tutuklanmasının ardından gazetecilere ‘Pişman mısınız?’ Soru üzerine Özdemir, “Üzgünüm. Yanlış anlaşılmalar var. Bahsettiğiniz kadar önemli bir şey yapmadım. Sadece güvercinleri boğup kızdırdıkları için yaptım. Bunu yapanlara da kızdım.” Onlara yemek yedirdim. Her gün özel bir subay gibi etle besliyorlar. Et yemek kudurmalarına neden oluyor. Öfkeyle yaptım. Benim yaptıklarıma ek olarak bu hareketi devam ettiren birinin olduğundan şüpheleniyorum” dedi. .

– İstanbulmerzifon-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu