Haber

Hataylılar EXPO ile moral bulacak

HATAY (İGFA) – Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin Hatay Sivil ve Sosyal Platformlar Derneği ile birlikte düzenlediği, birbirinden değerli katılımcı ve misafirlerin sunum yapacağı kutlamalarda, canlı müzik konserleri, özel sunumlar ve gösteriler HBB’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek.

6 Şubat depreminin acısını hafifletmek ve Hatay halkına moral vermek amacıyla düzenlenen kutlamalarda panele katılan Prof. Dr. Hasan Sözbilir, Doç. Dr. Binali Tercan, Doç. Dr. Serhan Ada ve Dr. Ali Çerkezoğlu katılacak.

Cumhuriyet ve Hatay’ı ilgilendiren konuların ele alınacağı panelde konuklar Hataylıların sorularını da yanıtlayacak. Panelin ardından canlı müzik dinletisi gerçekleştirilecek ve Fatma Parlakol ve Orkestrası’nın müzik konseri sunulacak.

Programın ilerleyen dakikalarında Hataylı oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan’ın ‘Dersimiz Atatürk’ sunumunun ardından ‘Tarihi Antakya Özel Koleksiyon Gösterisi’ gerçekleşecek. Cumhuriyetin 100. Yılı’na özel ve anlamlı etkinliklerin son bölümünde Metin Uca’nın ‘Bunu mu demek istediniz?’ ‘adlı çok kaba bir tarihi komedi gösterisi olacak’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu